Вдячна компанії Бест за їх роботу. Набралась кредитів, 13 шт, відкрили провадження, два суди подали - я думала лізти в... Читать полностью
Вдячна компанії Бест за їх роботу. Набралась кредитів, 13 шт, відкрили провадження, два суди подали - я думала лізти в петлю. А завждяки підтримці та роботі юристів вдалось половину вже проблем вирішити, аж дихати стало легше. Тому не вірте мікрозаймам та колекторам, звертайтесь вчасно до юристів. Дуже рекомендую компанію... Свернуть