Велике дякую компаніі Бест. Влізла я в великі неприємності з мікрозаймами (5 компаній). Намагалась вирішити питання самотужки, але все далі...
Читать полностью
Велике дякую компаніі Бест. Влізла я в великі неприємності з мікрозаймами (5 компаній). Намагалась вирішити питання самотужки, але все далі і далі все ставало тільки гірше. Гроші тільки вкладала на погашення процентів, але ні борг ні проценти мешьшими не ставали. Дійшло до погроз, арештів рахунків, стягування з заробітної плати и тд. Але мені порадили звернутись до компанії Бест і я, не вагаючись звернулась, з думками, що гірше вже не буде. І ВАУ, команда професіоналів допомогли у законному порядку вирішити всі питання. Зі мною постійно на зв'язку, мене заспокоїли морально, все роз'яснили....Бажаю Вам, БЕСТ, процвітання і вдячних клієнтів. Дякую, що допомагаєте!!!!!!!!...
Свернуть