Скасування заочного рішення суду

Позичальники банків або фінансових компаній нерідко стикаються з ситуацією, коли в їх відношенні відкривається виконавче провадження. Як наслідок арешт майна, блокування рахунків і карт і інше.
Однією з причин таких дій є заочне рішення суду по кредиту на користь банку або фінансової компанії.
Чому таке могло статися? Причин подібної ситуації може бути кілька. Це і збої в поштовій доставці «Укр Пошти», і людський фактор, який ніхто не скасовував, або ж Ви банально не проживаєте за місцем Вашої прописки. В результаті суд пройшов без Вашої участі, як наслідок було винесено рішення суду про стягнення боргу перед банком або фінансовою компанією.
Як правильно вчинити в ситуації, що склалася? В першу чергу, необхідно з’ясувати всі обставини справи, яка пройшла без Вас. Після чого ознайомитися з матеріалами судової справи, включаючи позов, який подав до суду банк (фінансова компанія) та безпосередньо з самим рішенням суду.
У разі, якщо будуть визначені поважні причини Вашої непоінформованості про факт суду, має сенс підготувати та подати до суду заяву про скасування заочного рішення суду по кредиту.
Після того, як заочне рішення суду буде скасовано, Ваша справа буде розглядатися заново. У Вас з’явиться реальна можливість захистити свої права й інтереси, скористатися Вашим законним правом на послуги адвоката, оскаржити суму, яку Вам пред’являє банк або фінансова компанія, або визнати вимоги Ваших кредиторів недійсними!
Також важливо врахувати такий нюанс – з моменту, як Ви ознайомитеся з матеріалами справи, у Вас буде лише 20 днів, щоб опротестувати рішення суду по кредиту. Тому важливо не залишати рішення даної ситуації на останній день! Чим більше часу буде на підготовку й аналіз документів, тим вищі шанси на отримання необхідного позитивного результату.
У разі, якщо поважних причин Вашої неявки до суду немає, але в цей же час, Ви не були ознайомлені з самим рішенням суду, необхідно підготувати та подати до суду апеляційну скаргу на заочне рішення суду по кредиту.
В даному випадку, необхідно врахувати всі обставини справи й оскаржувати безпосередньо суму та суть рішення, яке було винесено не на Вашу користь.
І ще, важливо врахувати такий нюанс – з моменту, як Ви ознайомитеся з повним рішенням суду, у Вас буде лише 30 днів, щоб оскаржити рішення суду по кредиту.
Як ми можемо Вам допомогти? Кредитні спори з банками та фінансовими компаніями є основною спеціалізацією нашої компанії.
У нашій практиці понад 1000 позитивних рішень в суперечках з банками, фінансовими та колекторськими компаніями для наших клієнтів.
Адвокати нашої компанії знають, як скасувати рішення суду щодо банківської заборгованості!
В результаті своєчасно наданої правової допомоги адвокатами нашої компанії:

  • буде зупинено виконавче провадження, а значить будуть зняті арешти з Вашого майна, розблоковані Ваші рахунки і карти;
  • буде переглянута сума заборгованості перед банком (фінансовою компанією), як наслідок спокійне життя без боргів.

Отже, Вам потрібна відміна рішення суду першої інстанції по кредиту? Звертайтеся просто зараз до нашої компанії для детальної консультації. Ми обов’язково Вам допоможемо!

 

Скасування заочного рішення суду
Скасування заочного рішення суду