Скасування постанови приватного виконавця

Позичальники банків або фінансових компаній все частіше стикаються з ситуацією, коли приватний виконавець відкриває щодо них виконавче провадження та починає процес примусового стягнення коштів!

Чому таке могло статися? Банк або фінансова компанія спочатку звертається до приватного нотаріуса, який робить виконавчий напис на певну суму заборгованості.

На підставі виконавчого напису нотаріуса, приватні виконавці відкривають виконавче провадження та починають процес примусового стягнення кредитної заборгованості.

Такі дії відбуваються без Вашого відома та судових розглядів. Вас просто ставлять перед фактом. Таким чином, Вас позбавляють можливості відстояти Ваші права та інтереси.

Як скасувати дії приватних виконавців?

В процесі виконавчого провадження Вам можуть заблокувати заробітну, пенсійну, соціальні карти. Також можливе списання грошей з Ваших доходів на користь банку або фінансової компанії.

Для того, щоб уникнути перерахованих негативних наслідків, необхідно:
По – перше, потрібно детально розібратися в ситуації, що склалася, визначити причини її виникнення та шляхи вирішення;
По – друге, проаналізувати постанову приватного виконавця;
По – третє, підготувати позов і подати в суд на виконавця.

Як ми можемо Вам допомогти?

У нашій практиці понад 1000 позитивних рішень для наших клієнтів. Ми повністю візьмемо всі турботи на себе, Ви отримаєте готовий результат!

Адвокати нашої компанії знають, як скасувати постанову приватного виконавця!

В результаті Ви отримаєте:

  • будуть зняті арешти з Вашого майна, а значить Ви зможете розпоряджатися ним за власним бажанням: продати, подарувати, залишити у спадок;
  • будуть розблоковані Ваші рахунки в банках, відповідно Ви зможете розпоряджатися Вашими грошима на свій розсуд;
  • будуть зупинені списання з Вашої заробітної плати, пенсії та інших джерел доходу, а значить Ви зможете заощадити Ваші гроші.

Для скасування постанови приватного виконавця та більш детальної консультації з даного питання звертайтеся просто зараз до нашої компанії! Ми обов’язково Вам допоможемо!

 

Скасування постанови приватного виконавця
Скасування постанови приватного виконавця