Суд з ПриватБанком

Кожен позичальник ПриватБанку, у якого виникли складнощі зі сплатою кредиту, може зіткнутися з ситуацією, коли Приват Банк подав до суду за несплату кредиту. При цьому прострочення по кредиту може бути, як тривалим (більше 3 років з дати останнього зробленого Вами платежу), так і незначним (не більше 1 місяця від дати останнього платежу, який Ви зробили на користь банку).

Одна з найпоширеніших ситуацій, з якою стикаються клієнти банку, це коли Приват Банк подав до суду за кредитною картою. Це може бути як кредитна карта «Універсальна», так і звичайна карта, на яку додатково встановлено кредитний ліміт.

Також банк подає до суду і через інші види кредиту, за якими виникла заборгованість: кредити, видані для розвитку бізнесу, іпотечні кредитні програми, авто кредити, товари в розстрочку.

Якщо Приват Банк подав до суду, важливо не залишати дану ситуацію без уваги! Якщо Ви нічого не зробите задля того, щоб розібратися у даній ситуації та не скористуєтеся захистом адвоката, шанси отримати для Вас позитивний результат у суді мінімальні.

Додатково банк може пропонувати своїм боржникам досудові рішення ситуації, яка виникла. Наприклад, підписати договір реструктуризації кредитної заборгованості.

Тут важливо не допустити помилок і діяти тільки після ретельного вивчення перспектив вирішення даної ситуації в судовому порядку.

Що робити, якщо Приват Банк подав до суду?

В першу чергу, необхідно зберігати спокій і зважено підійти до вирішення даної ситуації.

І ще, важливо врахувати такий нюанс – з моменту, як Ви ознайомилися з позовом банку (наприклад, отримали з суду лист або ознайомилися з матеріалами справи в суді особисто), у Вас буде всього 15 днів на підготовку відзиву на позов ПриватБанку.

По-друге, скористатися правовою допомогою адвоката, у кого був суд з Приват Банком. Важливо, щоб адвокат, який представлятиме Ваші інтереси, мав значний позитивний досвід у спорах з банком.

Тому важливо діяти оперативно та не відкладати звернення до юриста на останній момент. Необхідно мати достатньо часу як на аналіз позову банку, вибір правильної правової позиції, так і на безпосередньо підготовку відзиву на позов банку.

Як ми можемо Вам допомогти?

Адвокати нашої компанії знають, як виграти суд у ПриватБанку! Ми повністю візьмемо всі турботи на себе, Ви отримаєте готовий результат!

У нашій практиці понад 1000 позитивних рішень для наших клієнтів!

В результаті своєчасно наданої правової допомоги адвокатами нашої компанії:

  • вимоги ПриватБанку можуть бути визнані недійсними, відповідно Ви отримаєте рішення суду, що у Вас відсутня заборгованість перед банком;
  • вимоги ПриватБанку можуть бути оскаржені, в результаті сума, яку банк вимагає, буде істотно знижена.

У разі, якщо Приват Банк подав до суду, звертайтеся просто зараз до нашої компанії для більш детальної консультації щодо Вашої ситуації! Ми обов’язково Вам допоможемо!

 

Суд з Приватбанком
Суд з Приватбанком