Виконавчий напис нотаріуса

Одним зі способів стягнення кредитної заборгованості є виконавчий напис нотаріуса по кредиту.
На його підставі банк або фінансова компанія звертаються до приватного виконавця, який починає процес стягнення.
В результаті дій приватного виконавця Вам можуть заблокувати рахунки, здійснити арешт банківського рахунку фізичної особи, заарештувати Ваше майно, списувати кошти з Вашої заробітної плати, пенсії або доходу підприємця. Крім того, приватний виконавець може здійснити арешт зарплати, пенсії в повному обсязі.
Як вчинити в такій ситуації? Для того, щоб визнати виконавчий напис нотаріуса недійсним, необхідно звернутися в суд з позовом!
Як ми можемо Вам допомогти? Адвокати нашої компанії допоможуть Вам вийти з ситуації, що склалася. Ми повністю візьмемо всі турботи на себе, Ви отримаєте готовий результат!
У нашій практиці понад 1000 позитивних рішень для наших клієнтів.

В результаті визнання виконавчого напису нотаріуса недійсним:

  • будуть зняті арешти з Вашого майна, а значить Ви зможете розпоряджатися ним за власним бажанням: продати, подарувати, залишити у спадок;
  • буде знято арешт рахунків в банках, відповідно Ви зможете розпоряджатися Вашими грошима на свій розсуд;
  • будуть зупинені списання з Вашої заробітної плати, пенсії та інших джерел доходу, а значить Ви зможете заощадити Ваші гроші;
  • Ви не будете винні банку або фінансовій компанії на підставі виконавчого напису нотаріуса, відповідно Ви збережете Ваші гроші.

Для більш детальної консультації з Вашої ситуації звертайтеся просто зараз до нашої компанії! Ми обов’язково Вам допоможемо!

 

Визнання недійсним виконавчого напису нотаріуса
Визнання недійсним виконавчого напису нотаріуса