Суд з банком, фінансовою компанією, колекторами

На сьогоднішній день суд за кредитною заборгованістю є однією з найпоширеніших категорій судових справ в Україні. До судів подають як банки, так і фінансові, мікрофінансові, колекторські компанії.

Чому таке могло статися?
Суд з банком по кредиту є наслідком несплати Вами кредиту. При цьому прострочення по кредиту може бути як тривалим (більше трьох років з дати останнього зробленого Вами платежу), так і незначним (не більше одного місяця від дати останнього платежу, який Ви зробили на користь банку).
Важливо врахувати такий нюанс: якщо банк подав до суду за несплату кредиту, необхідно своєчасно звернутися до адвоката за правовою допомогою, бо на підготовку відзиву на позов банку законодавством відведено всього 15 днів.

Суд з фінансовою компанією є як наслідком несплати кредиту, який Ви отримали в цій компанії, так і заборгованості перед одним із банків.
Банк міг переуступити право вимоги по кредитній заборгованості на користь фінансової компанії, яка в свою чергу подала на Вас до суду.

Суд з колекторами можливий з тієї ж причини, що і з фінансовою компанією. Банк або фінансова компанія могли переуступити Ваші боргові зобов’язання по кредиту колекторам, які подали на Вас до суду.
У більшості випадків Ви не були належним способом повідомлені про факт переуступки, тому, коли на Вас подає до суду невідома для Вас компанія, це може виявитися сюрпризом.

Що робити, якщо банк подав до суду по кредиту?
По-перше, необхідно зберігати спокій і виважено підійти до вирішення даної ситуації;
По-друге, скористатися правовою допомогою адвоката, у якого судові справи по кредитах є основною професійною спеціалізацією;
По-третє, важливо діяти оперативно та не відкладати звернення до юриста на останній момент. Необхідно мати достатньо часу як на аналіз позову банку, вибір правильної правової позиції, так і на безпосередньо підготовку відзиву на позов банку й інших супутніх документів.

Як ми можемо Вам допомогти?
Кредитні спори з банками та фінансовими компаніями є основною спеціалізацією нашої компанії.
У нашій практиці понад 1000 позитивних рішень у суперечках з банками, фінансовими та колекторськими компаніями для наших клієнтів.
Адвокати нашої компанії знають, як виграти суд з банком!
Ми повністю візьмемо всі турботи на себе, Ви отримаєте готовий результат!

В результаті своєчасно наданої правової допомоги адвокатами нашої компанії:

  • вимоги Банку (фінансової компанії) можуть бути визнані недійсними, відповідно Ви отримаєте рішення суду, що Ви не винні банку;
  • вимоги Банку (фінансової компанії) можуть бути оскаржені, в результаті сума, яку пред’явлено банком, буде істотно знижена.

Банк подав до суду? Звертайтеся просто зараз до нашої компанії для детальної консультації! Ми обов’язково Вам допоможемо!

 

Суд з банком, фінансовою компанією
Суд з банком, фінансовою компанією