Монобанк подав на мене в суд, хотів 42 тис гривень. Завдяки роботі юристів та адвокатів компанії Бест вдалось відбити їх... Читать полностью
Монобанк подав на мене в суд, хотів 42 тис гривень. Завдяки роботі юристів та адвокатів компанії Бест вдалось відбити їх напад, та по рішенню суду банку відмовили повністю. Але банк подав апеялцію, тому продовжуємо боротьбу. Дуже рекомендую компанію Бест! Якщо у вас є кредити, то звертайтесь, не тягніть, бо потім все життя будете платити банкам... Свернуть