Щиро вдячна за допомогу, я була вже у відчаї,коли порекомендували мені пані Ірину як дуже хорошого спеціаліста. Надзвичайно хороша і... Читать полностью
Щиро вдячна за допомогу, я була вже у відчаї,коли порекомендували мені пані Ірину як дуже хорошого спеціаліста. Надзвичайно хороша і ввічлива людина, завжди на зв'язку, суперспеціаліст у своїй діяльності. Рекомендую!!! Ще раз дякую вам!!!... Свернуть