Який строк зняття арешту з картки?

Арешт коштів на рахунку боржника здійснюється на підставі постанови приватного виконавця. Фактично виконує цю постанову працівник банку. Листування виконавчої та банку відбувається в електронному вигляді. Після винесення постанови й до накладення арешту минає 1-2 дні.

Зняти арешт з карткового рахунку можна лише в тому випадку, якщо він призначений для отримання виплат, на які за законом заборонено звертати стягнення: заробітна плата, пенсія, стипендія, соціальні виплати. Для цього потрібно отримати довідку в банку про цільове призначення рахунку та написати заяву до виконавця. Строк зняття арешту з картки в цьому випадку – 1 день. А якщо точніше, то винести постанову про зняття арешту виконавець зобов’язаний не пізніше наступного дня.

Якщо ж він відмовляється це роботи, то потрібно оскаржити його рішення в судовому порядку. В такому разі, строк зняття арешту з картки буде такий самий, але відраховуватися буде з того дня, коли суд прийме рішення про зняття арешту.

Якщо ми говоримо про рахунки боржника, на які не заборонено накладати арешт – то розблокувати їх можна лише тоді, коли закінчиться виконавче провадження. Для цього потрібно або сплатити борг повністю, або скасувати виконавчий документ. Для вибору оптимального рішення про те, як швидко зняти арешт з Вашого рахунку – скористайтесь допомогою адвоката із кредитних спорів!

Який строк зняття арешту з картки?