Як зняти арешт із зарплатної картки?

Для накладення арешту на рахунки боржника, приватному виконавцю достатньо 2-х днів! Після винесення постанови про відкриття провадження, виконавець через Автоматизовану систему надсилає банкам запити, щоб отримати інформацію про відкриті рахунки боржника. Все листування відбувається оперативно в електронному вигляді. Коли є відповідь від банку – можна сформувати постанову про накладення арешту на ті рахунки, які вдалось встановити. В ідеалі, банк, який отримав таку постанову про арешт зарплатного рахунку має повідомляти виконавцю його цільове призначення. Але на практиці відбувається повне блокування усіх рахунків.

Як зняти арешт із зарплатної картки?

1. Отримати в банку довідку про цільове використання рахунку.
2. Написати заяву на ім’я приватного виконавця з проханням зняти арешт з картки та додати довідку як доказ того, що на цей вид доходу не можна накладати арешт.
3. Якщо приватний виконавець відмовляє у задоволенні заяви – потрібно оскаржити постанову про накладення арешту в суді.

Закон забороняє автоматично звертати стягнення на всю заробітну плату людини. Спочатку, виконавець має надіслати постанову за місцем роботи боржника. Контролювати процес зі списання частини доходу має роботодавець, а не банк. Для погашення боргу за кредитом, як правило, списують 20% заробітної плати щомісяця.

Як зняти арешт із зарплатної картки?