Як виграти суд з ТОВ “Фінансова компанія “Інвест Хаус”?

Щоб стягнути заборгованість за кредитом, колектори не поспішають звертатися до суду. Простіший варіант для них – здійснити виконавчий напис у знайомого нотаріуса та одразу звертатися до приватного виконавця. Хоча, можна і не одразу, законом для цього надано три роки.

Нотаріус вчиняє виконавчий напис на борговому документі, якщо дотримано таких умов:

● існує безспірна заборгованість, яку кредитор підтверджує первинними бухгалтерськими документами;
● з дня, коли у кредитора виникає право вимагати повернути кошти не минуло 3 роки. Цей термін може бути інший, якщо це зафіксовано у договорі;
● для вчинення виконавчого напису надано нотаріально завірену кредитну угоду.

Якщо хоча б одна з цих умов не дотримана – виконавчий напис потрібно визнавати таким, що не підлягає виконанню. Для цього боржник має подати позов до суду. Якщо цього не зробити – борг залишиться, а з ваших рахунків будуть списувати кошти для його погашення. У випадку, якщо таких коштів немає – може бути реалізовано майно боржника.

Щоб виграти суд проти ТОВ “Фінансова компанія “Інвест Хаус” потрібно уникати таких помилок:

1. Коли відповідач – нотаріус. Так, ми оскаржуємо виконавчий напис нотаріуса, але позов подаємо до кредитора, бо саме він стягує з нас кошти.
2. Не подання заяви про забезпечення позову. Поки буде йти судовий процес про оскарження виконавчого напису – з боржника можуть почати стягувати кошти. Щоб цьому запобігти – подавайте заяву про забезпечення позову.
3. Відсутність посилань на судову практику. Верховний суд сформував достатньо правових позицій зі схожих справ.

Пам’ятайте, скасувати можна практично будь-який виконавчий напис, якщо добре аргументувати позову заяву. Для найкращого результату, скористайтесь допомогою адвоката з кредитних спорів!

Як виграти суд з ТОВ "Фінансова компанія "Інвест Хаус"?