Як виграти суд з банком АТ “Таскомбанк”?

Якщо Ви брали позику в банку, то не обов’язково саме йому будете віддавати. Банки часто продають заборгованість по договору різним МФО. Тому цілком реально, що боржник одного дня отримає звістку про вчинений виконавчий напис за заявою кредитора, з яким ніколи не мав справу.

Щоб відмінити виконавчий напис, потрібно йти в суд. Але до кого виставляти претензії? До установи, в якій брали кредит, до нового кредитора чи до нотаріуса, який вчинив виконавчий напис? Однозначно до нового кредитора. Щоб з’ясувати хто він, варто отримати у приватного виконавця копії матеріалів провадження. На основі цих матеріалів і будете готувати позов.

Причиною для відміни виконавчого напису може стати:

● порушення законодавства з боку нотаріуса, яке виявляється в недотриманні процедури;
● існування спірних моментів щодо розміру боргу, який кредитор виставив до сплати.

Отже, суд з АТ “Таскомбанк” з приводу відміни виконавчого напису може й не передбачати залучення представника від цього банку. Але лише в тому разі, якщо Ваш борг продали колектору. Перевірити інформацію по Вашому кредиту, підготувати документи до суду та супроводжувати Вас аж до моменту закриття виконавчого провадження та зняття арешту з картки допоможуть адвокати нашої компанії. Щоб отримати консультацію – зателефонуйте нам!

Як виграти суд з банком АТ "Таскомбанк"?