Як виграти суд з банком АТ “Банк Форвард”?

Для стягнення боргу по кредиту банк може подати в суд або вчинити виконавчий напис у нотаріуса. Перший варіант забере більше часу. В середньому такі справи розглядаються строком від 3 місяців до 1 року, а якщо врахувати ще апеляцію та касацію – то й цілих 2 роки! Мабуть, тому серед кредиторів такий популярний виконавчий напис – за день їх можна зробити з десяток. От тільки з цими написами є проблема: вони незаконні на кредитних договорах. Але цю незаконність має встановити суд за ініціативи боржника.

Отже, щоб виграти суд з банком АТ “Банк Форвард”, потрібно як мінімум подати на нього до суду з метою скасування виконавчого напису.

Незаконність виконавчого напису на кредитному договорі полягає в наступному:

– ця нотаріальна дія справді призначена для того, щоб стягнути заборгованість. Але остання має бути безспірна. Така безспірність повинна бути підтверджена кредитором, коли він подає нотаріусу документи. Підтвердженням може бути лише нотаріально засвідчений договір та первинні бухгалтерські документи про те, що виникла заборгованість. Таких документів у представника банку немає. Саме тому, в більшості випадків він і не з’являється на судовий розгляд, оригіналів документів на вимогу суду не подає. А це означає, що є спір. Якщо є спір – значить не було умов для вчинення виконавчого напису.

Додамо також, що вчиняти виконавчий напис може не обов’язково банк. Це може бути колектор, який на умовах договору факторингу викупив Ваш борг. Але від цього ситуація не змінюється. Зміниться лише відповідач у справі – замість банку вказуєте колектора!

Як виграти суд з банком АТ "Банк Форвард"?