Як виграти суд з АТ “Укрсиббанк”?

Ви взяли споживчий кредит в АТ “Укрсиббанк”, але згодом дізналися, що відносно Вас відкрито виконавче провадження на підставі напису нотаріуса. Таке може статися. Хороша новина в тому, що такі виконавчі написи переважно вчиняються з порушенням. Позичальнику потрібно довести незаконність дій нотаріуса. Важливо наголосити, що хоча формально порушення вчинив нотаріус, все одно це буде суд з АТ “Укрсиббанк”, а не з нотаріусом.

Також позичальник може опинитися в ситуації, коли повернення кредиту від нього вимагає зовсім не та установа, в якій він його брав. Річ у тім, що проблемна заборгованість може бути продана колекторам. В такому разі, на Вас чекає не суд з АТ “Укрсиббанк”, а з новим кредитором. Хоча суть справи при цьому не змінюється.

Скасування виконавчого напису нотаріуса у судовому порядку означає, що всі ті кошти, які приватний виконавець встиг стягнути з Вас у примусовому порядку – мають бути Вам повернені. Справедливо буде уточнити, що кредитор може потім теж подати до суду, щоб стягнути борг вже на підставі судового рішення. Але й в такому разі, потрібно дивитися чи немає помилок в розрахунках, чи не минули строки, чи за правилами було відступлено право вимоги банком іншому кредитору.

Запрошуємо отримати детальну консультацію про суд з АТ “Укрсиббанк”. Адвокати нашої компанії спеціалізуються на подібних справах!

Як виграти суд з АТ "Укрсиббанк"?