Як виграти суд з АТ “ОТП Банк”?

Для того, щоб примусово стягнути з позичальника кошти, у кредитора є два варіанти:

– відразу позиватися до суду. Цей процес довший та дорожчий;
– вчинити виконавчий напис у нотаріуса. За день їх можна отримати десятки, і вже наступного дня почати виконавче провадження. Отже, цей шлях швидший та дешевший, хоча не завжди законний.

Щоб виграти суд з АТ “ОТП Банк” з оскарження вчиненого за його заявою виконавчого напису нотаріуса, потрібно підготувати позовну заяву. Також варто просити суд витребувати у нотаріуса завірені копії документів, на підставі яких він дійшов висновку, що можна вчинити виконавчий напис. Адже якщо він прийняв таке рішення, значить кредитна угода мала б бути нотаріально завірена в момент її укладення. Це як мінімум. Крім того, потрібно було надати розрахунки боргу, оформлені відповідно до бухгалтерських правил. Тобто, щоб можна було встановити, що борг безспірний.

В більшості випадків, ні нотаріус, ні банк не можуть надати таких документів, бо їх або немає, або вони оформлені не за правилами. В такому разі, у позичальника є всі шанси виграти суд з АТ “ОТП Банк”.

Навіщо банку вчиняти в нотаріуса виконавчий напис, якщо його можна оскаржити в суді? Ставку роблять на те, що позичальники не стануть оскаржувати через страх, незнання або якісь життєві обставини. І це працює.

Тому, рекомендуємо вам не боятися оскаржувати виконавчі написи. Якщо доручити цю справу адвокату, то можна взагалі не приходити на суд з АТ “ОТП Банк”. Спеціаліст в цій сфері все зробить за Вас!

Як виграти суд з АТ "ОТП Банк"?