Як виграти суд в Онлайн Фінанс?

Представники колекторських компаній рідко звертаються до суду з метою стягнення боргу з позичальника. Вони використовують більш простий механізм: виконавчий напис нотаріуса, з яким одразу можна йти до приватного виконавця. Візьмемо до прикладу ТОВ “Онлайн Фінанс”. Ця фінансова організація купує в банків та МФО право вимоги проблемних боргів. Не потрібно чекати судового процесу від цього колектора, подавайте в суд самі як тільки дізналися про вчинення виконавчого напису.

Виграти суд проти Онлайн Фінанс допоможуть такі поради:

1. Подавайте позов про скасування виконавчого напису нотаріуса, а разом із ним – заяву про забезпечення позову. Тоді виконавець не зможе накласти арешт на майно і рахунки, а якщо вже встиг накласти – не зможе списати з них кошти.

2. Подайте до суду клопотання, в якому просіть витребувати від кредитора оригінал кредитної угоди. Вона не може бути вчинена у простій письмовій формі, а якщо так – це підстава припинити дію виконавчого напису.

3. Перевірте розрахунки та документи, якими вони підтверджені. Доказом розміру боргу можуть бути лише первинні бухгалтерські документи. Немає доказів – немає підстави стягувати борг за виконавчим написом нотаріуса.

4. Визначте строки. Якщо від моменту закінчення дії кредитного договору або з моменту вчинення виконавчого напису минуло три роки – просіть суд закрити справу.

Судові справи про оскарження виконавчого напису нотаріуса майже завжди розглядаються тільки на підставі тих доказів, які подає боржник. А все тому, що представник Онлайн Фінанс не приходить на засідання, відзиву на позов не надсилає, ніякої іншої інформації чи клопотань до суду не дає. А це значно підвищує Ваш шанс на перемогу!

Як виграти суд в Онлайн Фінанс?