Як виграти суд у ТОВ “КФ.ЮА”?

Розмови про те, що онлайн кредит можна не віддавати – це міф. Електронний договір за силою дії нічим не відрізняється від паперового. Тому, за невиконання його умов – кредитор ТОВ “КФ.ЮА” має право звернутися до суду. Але часто позичальники стикаються з іншою ситуацією – виконавчим написом нотаріуса. Дізнаються про його існування вже тоді, коли в бухгалтерію підприємства, де вони працюють приходить лист від виконавця про стягнення частини заробітної плати, або просто списують гроші з банківського рахунку. Ось такі виконавчі написи на електронному договорі точно незаконні.

Для того, щоб нотаріус міг вчинити виконавчий напис – він повинен перевірити чи подані документи підтверджують безспірність заборгованості. Електронний договір не може цього підтвердити.

Боржник, який опинився в ситуації, коли відносно нього відкрито виконавче провадження на підставі виконавчого напису, повинен оскаржити його в суді. Якщо залишити все як є, то списувати частину заробітку можуть десятки років. Крім того, до основного боргу додається ще й виконавчий збір.

Отже, МФО спочатку Вам обіцяють перший кредит під знижений відсоток, а потім вимагають повернути суму в декілька разів більшу. Але ці вимоги не завжди законні. Буває, що на самих пролонгаціях позичальник давно вже все віддав. Тому, якщо правильно побудувати стратегію захисту своїх прав, то можна або взагалі позбутися боргу або значно знизити його розмір!

Як виграти суд у ТОВ "КФ.ЮА"?