Як виграти суд у ТОВ “Фінпром Маркет”?

Ваш борг по кредиту продали колектору. Він звернувся до нотаріуса й отримав виконавчий напис. Ви про це нічого не знали. А коли дізналися, то частину коштів з банківського рахунку вже списали! Це спільний сценарій для багатьох клієнтів не тільки мікрофінансових організацій, але й банків.

Щоб повернути списані кошти та зняти блокування з рахунків потрібно закрити виконавче провадження. А зробити це можна після того, як скасуєте в суді дію виконавчого напису, вчиненого в інтересах ТОВ “Фінпром Маркет”. Підстави для цього є в більшості випадків. Адже про законність виконавчого напису не може бути й мови, якщо він вчинений на нотаріально не засвідченому договорі кредиту.

Крім того, обов’язок доведення безспірності розміру боргу покладено саме на стягувача, тобто колектора. Але його представник рідко приходить на судове засідання, максимум чим він обмежується, то це формальною відпискою, що заперечує проти задоволення позовних вимог позичальника про скасування виконавчого напису.

Отже, щоб виграти суд, важливо грамотно скласти позовну заяву. На засідання приходити не обов’язково. Можна подати прохання розглянути справу без вашої участі або доручити цю справу представнику – адвокату, що спеціалізується на подібних справах!

Як виграти суд у ТОВ "Фінпром Маркет"?