Як виграти суд у ТОВ “Фінансова компанія “Європейська агенція з повернення боргів”?

Колектор може викупити борг в іншого МФО або в банку. ФК “Європейська агенція з повернення боргів” славиться тим, що скуповує досить різні кредити: онлайн-позики, заборгованість перед банками, що ліквідуються, борги за кредитними картками, кредити в заставі. Тому у своїй роботі й використовує різні методи: телефонний терор, вчинення виконавчого напису нотаріуса, подача позову до суду.

Якщо ФК “Європейська агенція з повернення боргів” подали на Вас до суду, то не можна ігнорувати судовий розгляд. Просто не прийти в суд – означатиме для боржника, що йому присудять усі ті суми, які просить колектор. Протягом 15 днів з моменту відкриття провадження по справі, відповідачу, тобто позичальнику, потрібно подати відзив на позов, в якому обґрунтовано пояснити чому він не згодний з розміром боргу. Перед цим потрібно ознайомитися з матеріалами справи. Зробити це можна або приїхавши до суду, або онлайн. В тому і тому випадку, спочатку треба підготувати клопотання про ознайомлення з матеріалами справи.

Часто цей колектор намагається стягнути борг через вчинення виконавчого напису нотаріуса безпосередньо на кредитному договорі. В такому разі в суд має подавати позичальник. Ціль позову: визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню. Підстави для цього завжди можна знайти.

В ідеалі, напис може бути законний на кредитній угоді тільки тоді, коли ця угода була нотаріально посвідчена в момент укладення. Ми не зустрічали таких угод. Крім того, виконавчий напис можна вчиняти лише щодо безспірних вимог, тобто коли всі сторони визнають суму боргу.

Кредитні спори з ФК “ЄАПБ” можуть бути досить різного характеру, тому краще щоб Вашу справу супроводжував професіонал. Участь адвоката – це додаткові витрати, але це дешевше, ніж все життя працювати на віддавання боргів колектору!

Як виграти суд у ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів"?