Як виграти суд у ТОВ “Фінансова компанія “Преміум Актив”?

Ви не справилися з обов’язками по сплаті кредиту і Вас накриває хвиля з переживань, безсоння, страху. Чого очікувати від колектора? Чи дійсні його погрози? Як справитися? Ми розуміємо цей стан, тому що допомагаємо нашим клієнтам вирішити ситуацію на найбільш вигідних умовах.

Найчастіше колектор ТОВ “Фінансова компанія “Преміум Актив” не поспішає звертатися до суду. Щоб відкрити виконавче провадження, йому достатньо виконавчого напису нотаріуса. І в такому разі в суд вже має йти боржник. Адже, правових підстав для вчинення цієї нотаріальної дії на кредитному договорі немає.

Нотаріуси поголовно посилаються на пункт 2 Переліку документів, за якими стягнення боргу відбувається безспірно. Але цей пункт було визнано незаконним ще у 2017 році. Вдумайтесь, пункт визнано незаконним, а нотаріуси й далі ним керуються. Ставку роблять на необізнаність боржника. Аби відмінити такий напис потрібно подати позов в місцевий суд.

Після відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого напису нотаріуса, інформація про позичальника потрапляє до відкритого Реєстру боржників. Знаючи основні реквізити особи, можна перевірити чимало інформації про неї. Це один з аргументів для того, щоб не затягувати зі скасуванням такого напису. Крім того, зробити це дуже реально. Для запису на консультацію, телефонуйте за номером: 056 784 00 55

Як виграти суд у ТОВ "Фінансова компанія "Преміум Актив"?