Як виграти суд у ТОВ “Фінансова компанія “Довіра та гарантія”?

Погашення боргу перед кредитором, на жаль, не гарантує, що Вас перестануть турбувати колектори. Буває, що через декілька років тиші, до позичальників знову починають висувати вимоги повернути якісь нереальні суми. До того ж такі вимоги надходять не від банку, де ви брали кредит, а від колекторів, які викупляють борги по десятому колу і їх не дуже цікавить, що кредит давно погашений. Один з таких колекторів, це Фінансова компанія “Довіра та гарантія”. Вони набридають надокучливими смс-повідомленнями, дзвінками рідним та навіть далеким знайомим.

Перше, що потрібно розуміти, то це те, що домовитися з таким колектором не вийде. Поки ваша комунікація відбувається на рівні дзвінків та листування, максимум, як позичальник може себе захистити – це подати заяву до поліції або НБУ. Варто скоротити до мінімуму спілкування з цим колектором. Також не завадить періодично перевіряти інформацію про себе у відкритому реєстрі боржників.

Як тільки Вам стало відомо, що ФК “Довіра та гарантія” вчинили виконавчий напис у нотаріуса, потрібно оскаржувати його в суді. Інакше, вже через декілька днів ваші рахунки можуть бути заблоковані, а на майно накладено арешт. Шанси скасувати виконавчий напис досить високі. Навряд чи Ви укладали кредитний договір, а потім додатково ще посвідчували його в нотаріуса. А саме така форма і має бути в договору, стягнення за яким відбувається у безспірному порядку. Крім того, це колектор має доводити в суді, що той розмір боргу, який він виставив до сплати, є безспірним.

Колектор рідко сам подає до суду, але нього є таке право. Та навіть якщо він зможе довести наявність боргу, правильна правова позиція позичальника у суді допоможе зменшити його розмір аж до тіла кредиту!

Як виграти суд у ТОВ "Фінансова компанія "Довіра та гарантія"?