Як виграти суд у ТОВ “Фінансова компанія “Дніпрофінансгруп”?

Єдиний варіант законного стягнення боргу на підставі виконавчого напису – це за нотаріально посвідченим договором. Саме тому потрібно оскаржувати цю нотаріальну дію, якщо нотаріус здійснив її на кредитній угоді. Повноважень на це він не мав.

Першим кроком позичальника, який дізнався про вчинений виконавчий напис, має бути підготовка позову до суду. Рекомендуємо зробити це якнайшвидше, адже приватний виконавець вже за декілька днів може накласти арешт на майно, рахунки й почати примусове списання боргу.

Що фінансова компанія “Дніпрофінансгруп” може зробити під час судового процесу, який ініціював позичальник?

1. Процесуальне законодавство дає можливість відповідачу подати відзив на позов. Цей документ по суті є запереченням проти позову. До нього кредитор має надати докази своєї правоти. Формально такий відзив може бути справді поданий. Але позичальник теж може написати заперечення. Вже на відзив, і спростувати всі доводи.

2. Поки триватиме суд з оскарження виконавчого напису, з рахунків позичальника можуть і далі списувати кошти на користь кредитора. Зупинити цей процес можна, якщо подати в тому ж процесі заяву про забезпечення позову. Тоді виконавець не матиме права й далі вчиняти виконавчі дії.

Якщо правильно підготувати усі документи до суду – позичальник має високі шанси виграти та позбутися виконавчого провадження. Але, ніколи не можна гарантувати цього без вивчення всіх обставин справи. Саме тому, в ситуації, коли на кону стоїть спокій та безпека Вас та Ваших близьких – краще доручити судову тяганину професіоналам!

Як виграти суд у ТОВ "Фінансова компанія "Дніпрофінансгруп"?