Як виграти суд у ТОВ “Фінанс інновація”?

Онлайн-кредити укладаються в електронній формі, а гроші відправляють одразу на карту. За кожен день користування коштами нараховують чималий відсоток, а якщо вчасно не повернути – відсотки збільшуються вдвічі.

Взяти у ТОВ “Фінанс інновація” в кредит 2 тис. грн, а отримати позов на 50 тис. грн – цілком можлива ситуація. На чию користь буде рішення суду залежить від обставин справи і від того, наскільки активно боржник використає усі надані йому законом можливості.

Ми підготували 5 порад про те, що робити, коли Фінанс інновація подали на Вас до суду:

1. Не ігноруйте судовий процес. Після отримання ухвали про відкриття провадження, у Вас є 15 днів, щоб подати відзив на позов і разом з ним подати докази.
2. Попросіть суд витребувати оригінал кредитного договору. Якщо це електронний договір – він має бути в електронному варіанті. Роздруківки та ксерокопії попросіть визнати неналежними доказами.
3. Кредитор повинен надати неспростовні докази того, що Ви отримали кошти. Повідомлення від банку або виписка з рахунку кредитора цього не підтверджують. Тому, в деяких випадках можна взагалі заперечувати, що Ви отримували кошти.
4. Якщо в договорі є пункти, які явно ставлять боржника у невигідне становище – можна подавати зустрічний позов, щоб визнати ці пункти або договір в цілому недійсними. Тоді можна буде або зменшити суму боргу, або заперечити його повністю.
5. Підвищені відсотки після закінчення дії договору підводьте під поняття неустойки та попросіть суд застосувати норми про зменшення розміру неустойки.

Ці загальні поради зорієнтують Вас у якому напрямку рухатися. Для того, щоб обрати найбільш вдалу стратегію захисту саме по вашій справі, скористайтесь консультацією адвоката по кредитних спорах.

Як виграти суд у ТОВ “Фінанс інновація”?