Як виграти суд у ТОВ “Бізнес позика”?

Виконавчі написи придумали для стягнення з боржника грошових сум та повернення майна в безспірному порядку. Відбуватися ця процедура має за чітко визначених для нотаріуса умов. Але дотримання цих умов ніким не контролюється, а виклик боржника необов’язковий. От і маємо ситуацію, коли виконавчі написи вчиняються з серйозними порушеннями процедури.

Що потрібно довести аби виграти суд з ТОВ “Бізнес позика”:

1. У нотаріуса не було підстав вважати, що розмір боргу безспірний. Зокрема тому, що кредитор не подав первинні бухгалтерські документи щодо видачі кредиту та здійснення його часткового погашення (квитанції, платіжні доручення, меморіальні ордери, розписки, чеки тощо).

2. Нотаріус вчинив напис на нотаріально не завіреному договорі, тоді як ця умова обов’язкова. ТОВ “Бізнес позика” видає кредити онлайн, отже зрозуміло, що договір у нотаріуса додатково не завіряється.

3. Кредитор втратив право вимоги через закінчення 3-х річного строку з моменту закінчення дії договору.

4. Розгляд справи з відміни виконавчого напису може тривати понад 3 місяці – тому боржник зацікавлений в тому аби зупинити стягнення за виконавчим провадженням. Досягти цього допоможе відповідне клопотання, яке потрібно подати по початку розгляду справи по суті.

Взяти ситуацію під контроль допоможе адвокат нашої компанії, який веде суто кредитні спори. Звичайно, Ви можете і далі слухати поради на форумах та готувати документи за шаблонами. Але шаблони охоплюють ситуацію “як правило”, в юридичному світі з кожного правила є виключення. Крім того, адвокат не тільки допоможе скасувати виконавчий напис, а й повернути судовий збір та витрати на правову допомогу!

Як виграти суд у ТОВ "Бізнес позика"?