Як виграти суд у “НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС”?

Разом з ліквідацією банку, борг по кредиту нікуди не зникає. Право вимоги продають іншій фінансовій компанії. Як правило, боржника про це повідомляють письмово. Позичальники ПАТ “Ідея Банку” масово стикнулися з ситуацію, коли борг з них намагається стягнути фінансова компанія “Нью файненс сервіс” – один із нових кредиторів. Він не звертається одразу до суду, а обирає простіший варіант: виконавчий напис нотаріуса.

Одного дня боржник отримує постанову про звернення стягнення на заробітну плату, і починається тривала історія списання 20% заробітку щомісяця. До суми боргу, яку виставив кредитор додається ще плюс 10% виконавчого збору. Зупинити все і повернути списані з ваших рахунків або заробітної плати кошти можна лише в суді.

Для цього потрібно:

1. Написати позовну заяву, а підставою для скасування напису обрати: закінчення строків; спірний розмір боргу; порушення нотаріусом процедури. Хоч напис був вчинений нотаріусом, позивачем у справі буде кредитор. В нашому випадку ФК “Нью файненс сервіс”.
2. Для зупинення стягнення за виконавчим листом, варто подавати до суду заяву про забезпечення позову. Це допоможе заборонити виконавцю вчиняти будь-які дії, спрямовані на стягнення боргу.

Особливістю роботи ПАТ “Ідея Банк” у сфері кредитування громадян було те, що вони нараховували до суми боргу ще й щомісячні комісії за обслуговування кредиту. Такі комісії незаконні. Крім того, коли банк видає кредит – він не посвідчує його додатково у нотаріуса. Це означає, що боржник в будь-якому випадку має підстави для скасування незаконного виконавчого напису.

Щоб отримати детальну консультацію адвоката, скористайтесь контактами за посиланням, що розташоване нижче!

Як виграти суд у “НЬЮ ФАЙНЕНС СЕРВІС”?