Як виграти суд у колектора “Українські фінансові операції”?

Колекторські компанії можуть стягувати борги по кредитах, які самі видавали, а ще по боргах, які викупили в інших фінансових установ: банків чи МФО. Тому, навіть якщо Ви не брали позику в ТОВ “Українські фінансові операції”, це не означає, що Вам не доведеться мати з ними справу! Комерційна назва у цього колектора – Смарт Кредит. На сайті він позиціонує себе як надійний друг, в якого можна позичити кошти. Але ж ми знаємо, що гроші псують дружбу, тому від готовності колектора розв’язати фінансові проблеми і до поглиблення цих самих проблем – всього один крок, або точніше від 7 до 30 днів. Саме стільки складає термін кредитування під шалені відсотки.

Коли виникає прострочення, Смарт Кредит не поспішає звертатися до суду, тому що коли боржник обирає правильну правову позицію в кредитному спорі, то максимум на що може сподіватися колектор – це повернути тіло кредиту і в деяких випадках відсотки в межах строку кредитування. Всі комісії, підвищені відсотки, оплата додаткових послуг – боржник може оспорити. Тому, ТОВ “Українські фінансові операції” обирає інший шлях: виконавчий напис нотаріуса. Цей напис вчиняється без повідомлення боржника і є достатньою підставою, щоб колектор звернувся до приватного виконавця і почав процедуру примусового списання коштів з боржника.

Судова практика показує, що виконавчі написи у своїй більшості вчиняються з порушенням закону. Не зважаючи на це, кожен конкретний виконавчий напис продовжує бути підставою для списання коштів аж до моменту скасування його дії в судовому порядку.

Якщо Ви маєте кредитний спір по якому винесено виконавчий напис нотаріуса – рекомендуємо не зволікати з його оскарженням, адже від моменту винесення постанови приватного виконавця про відкриття провадження і до моменту блокування усіх рахунків та накладення арешту на майно може минути лише кілька днів!

Як виграти суд у колектора “Українські фінансові операції”?