Як виграти суд у колектора “ЦИКЛ ФІНАНС”?

Основною порадою для людини, яка хоч раз у житті брала кредит в банку чи МФО – є час від часу перевіряти інформацію про себе у відкритому реєстрі боржників та на сайті судової влади у вкладці “Стан розгляду справ”. Навіть якщо Ви повернули кошти, це не дає гарантій, що відносно Вас не може бути виконавчого провадження. Після ліквідації банку, кредитні історії продаються новим кредиторам – колекторам. А ті не дуже перебірливі у методах “вибити” кошти з так званих боржників. Основним інструментом є виконавчий напис нотаріуса, після отримання якого кредитор одразу може звернутися до приватного виконавця.

Щоб виграти суд у колектора ТОВ “ЦИКЛ ФІНАНС” рекомендуємо проаналізувати ті документи, на підставі яких було вчинено виконавчий напис.

У нашій практиці бували випадки, коли він вчинявся на копії кредитного договору, а розмір боргу підтверджувався одностороннім розрахунком, який підготували самі співробітники ТОВ “ЦИКЛ ФІНАНС”. Це грубе порушення закону, адже в ідеалі виконавчий напис може бути вчинено лише на оригіналі нотаріально завіреного кредитного договору. Підтвердженням розміру заборгованості можуть слугувати лише первинні документи, оформлені відповідно до бухгалтерських правил, наприклад – виписка з особового рахунку боржника. Коли ж ми говоримо про викуплені від банку борги, то розуміємо, що ніхто банківські договори під час їх укладення нотаріально не засвідчує. Тому, якщо відносно Вас відкрили виконавче провадження про стягнення боргу на підставі виконавчого напису нотаріуса – сміливо оскаржуйте цей напис. Шанс перемогти є у 99,9% випадків, але важливо правильно оформити всі потрібні заяви та додатки до них. Допомогти у цьому Вам може юрист з кредитних спорів. Щоб записатися на консультацію – скористайтесь формою, що розміщена нижче!

Як виграти суд у колектора “ЦИКЛ ФІНАНС”?