Як виграти суд у колектора ТОВ “СІРОКО Фінанс”?

Законні способи взаємодії колектора з боржником досить зрозумілі. Спілкування для врегулювання заборгованості може відбуватися телефоном, під час особистої зустрічі, якщо боржник дав на це згоду, або через листування. Примусове стягнення можливе лише за участі державного чи приватного виконавців. Для того, щоб розпочати виконавче провадження, у колектора має бути виконавчий документ. В кредитних спорах це – рішення суду або виконавчий напис нотаріуса.

ТОВ “СІРОКО Фінанс” – це фінансова установа, яка надає кошти у позику населенню або надає послуги факторингу іншим МФО. Тому, Ви можете отримати від них повідомлення про необхідність повернути борг навіть якщо брали кредит в іншій установі.

Якщо переглянути судовий реєстр, то бачимо тенденцію, що цей колектор не подає сам до суду про стягнення боргу. Натомість у реєстрі є багато справ, коли боржники скасовують вчинені за його ініціативи виконавчі написи нотаріусів. З цього робимо висновок, що ТОВ “СІРОКО Фінанс” робить ставку саме на виконавчі написи нотаріусів, як основний інструмент стягнення коштів з позичальників.

Найбільш часті порушення при вчинені виконавчого напису:

● неналежна форма договору. Має бути оригінал нотаріально завіреної угоди
● неналежне підтвердження розміру боргу. Має бути виписка з рахунку боржника
● закінчення строків – кредитний договір закінчився більше ніж 3 роки тому
● спір про розмір боргу – колектори часто нараховують безпідставні відсотки, штрафи, комісії.

Якщо Ви теж маєте розпочате виконавче провадження за заявою цього колектора, то потрібно оскаржити виконавчий документ в суді. А щоб виграти суд потрібно правильно написати позовну заяву, заяву про забезпечення позову та клопотання про витребування оригіналу договору. Саме в аналізі кредитного договору і буде критися відповідь про те, яку підставу обрати за основу для відміни виконавчого напису. Для того, щоб раз і назавжди позбутися проблемного боргу – скористайтесь підтримкою адвоката по кредитних спорах. Запис на консультацію проводиться за номерами, що розміщені в розділі з контактною інформацією.

Як виграти суд у колектора ТОВ “СІРОКО Фінанс”?