Як виграти суд у колектора ТОВ «Фінансова компанія “АЙКОНС”?

Право вимагати від Вас повернення кредиту можна купити. Для цього фінансова установа повинна отримати ліцензію від НБУ, бути включеною до Реєстру колекторських компаній. Саме тому часто буває ситуація, коли виконавчий напис нотаріуса вчиняється не тією фінустановою, у якої позичальник брав кредит. Це стосується і ТОВ «Фінансова компанія “АЙКОНС”. Ця установа не тільки сама видає позики, а й скуповує борги в інших, наприклад у компаній “ЛІНЕУРА” або “СІТІ ФІНАНС”.

Навіть якщо колектор законним шляхом отримав право вимагати повернути кредит – виконавчий напис нотаріуса буде незаконним. Підтвердженням цього є судова практика. Суди масово скасовують дію виконавчого напису, якщо боржник правильно формулює свої позовні вимоги.

Щоб виграти суд у колектора ТОВ «Фінансова компанія“АЙКОНС” потрібно:

● подати позов про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню;
● відповідачем по справі зазначити не нотаріуса, і не приватного виконавця, а саме ту фінустанову за заявою якої було здійснено напис;
● подати заяву про забезпечення позову, щоб виконавець не зміг й надалі списувати кошти з рахунків;
● подати клопотання зобов’язати нотаріуса та колектора надати оригінали документів: кредитний договір, підтвердження розміру боргу та сам виконавчий напис.

Важливо наголосити, що хоч за своєю суттю виконавчі написи незаконні, скасувати їх може лише суд. Якщо цього не зробити, приватний виконавець і надалі матиме право здійснювати примусове стягнення коштів. Боржнику не обов’язково особисто приходити в судове засідання. Можна довірити цю справу представнику, або подати заяву про розгляд справи за поданими документами без Вашої участі. Щоб правильно підготувати всі заяви та додатки – рекомендуємо скористатися допомогою юриста, який веде кредитні справи!

Як виграти суд у колектора ТОВ «Фінансова компанія “АЙКОНС”?