Як виграти суд у колектора “СОНАТІ”?

Не буває вигідного кредитування від МФО. Хіба що коли йдеться про вигоду для самих МФО. Ваш борг перед однією компанією може продаватися по другому, третьому, і навіть шостому разу. І в один момент боржник дізнається про виконавче провадження. Підстава: виконавчий напис нотаріуса.

Залежно від того, у якій формі Ви укладали чи не укладали з фінансовою компанією “СОНАТІ”договір, можна вибрати позицію для захисту своїх інтересів у суді:

– оскаржувати виконавчий напис через те, що не погоджуєтесь із розміром боргу. Як варіант, взагалі заперечувати факт того, що ви брали кредит.
– посилатись на неналежну форму договору кредитування. Це досить універсальна підстава. Річ у тому, що нотаріус може вчиняти виконавчий напис тільки на нотаріально посвідчених договорах. Більшість кредитних угод укладаються без такого посвідчення, а отже виконавчі написи на них – незаконні.

Отже, щоб виграти суд у колектора “СОНАТІ” щодо оскарження виконавчого напису нотаріуса, потрібно:

– подати позовну заяву; у колектора є право надати відзив на позов і додати докази своєї правоти, але як правило, у відзиві просто лірика без належних доказів;
– подати заяву про забезпечення позову. Це допоможе призупинити стягнення у виконавчому провадженні;
– після отримання рішення на свою користь, Ви маєте право на те, щоб приватний виконавець повернув усі списані кошти та скасував інші обмежувальні заходи.

Перевагою залучення до участі у справі адвоката є те, що витрати на його послуги можна компенсувати коштом колектора. Разом із рішенням по суті справи, суд приймає рішення про стягнення на користь боржника судових витрат і витрат на правову допомогу. Але тільки в тому випадку, якщо боржник про це просить у позовній заяві.

Як виграти суд у колектора “СОНАТІ”?