Як виграти суд у колектора “СІТІ ГОЛД”?

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі потрібно обов’язково відміняти в судовому порядку. Інакше з заробітної плати до кінця життя можуть списувати 20% щомісяця. Спочатку з Ваших же коштів будуть погашатися витрати виконавчого провадження, а решта коштів буде спрямована на погашення боргу. Кредитні боржники часто мають не один кредит. Тому, якщо Ви почнете платити за виконавчим написом нотаріуса по одному колектору, наприклад “Сіті Голд”, то де гарантія, що завтра виконавчий напис не вчинить інший. Що тоді робити? Скільки виконавчих проваджень ви готові оплачувати?

Найрозумніший вихід – оскаржувати виконавчий напис нотаріуса. Так, це не завжди звільняє від факту того, що борг продовжує існувати. Але таке оскарження позбавляє колектора юридичної підстави стягувати з вас борг через виконавця.

Як тільки Ви дізналися, що колектор “Сіті Голд” вчинив виконавчий напис нотаріуса, потрібно готувати документи до суду. Відповідач у справі – колектор. Нотаріус і виконавець – треті особи, які не заявляють самостійних вимог. Разом з позовом потрібно надіслати заяву про забезпечення позову – тоді виконавче провадження буде зупинене. Коли Ви отримаєте рішення на свою користь, потрібно написати заяву до виконавця про закриття виконавчого провадження і зняття всіх обмежень: арешту рахунків, майна, тимчасового обмеження права покидати країну.

Адвокати нашої компанії надають правову допомогу на території усієї України. Основна спеціалізація: кредитні спори. Майже щодня ми отримуємо судові рішення на користь наших клієнтів. Щоб дізнатися чи можливо позбутися боргів саме у Вашій справі – записуйтесь на консультацію за посиланням нижче!

Як виграти суд у колектора “СІТІ ГОЛД”?