Як виграти суд у колектора “Платинум Фінанс”?

З того дня, коли боржник дізнався про існування виконавчого напису нотаріуса, у нього є 3 роки на те, щоб звернутися в суд і скасувати його. Якщо цього не зробити, то навіть очевидно безпідставний напис стане причиною арешту майна, коштів, заборони покидати країну і, можливо, навіть довічного утримання частини Вашого офіційного заробітку!

Колектор “Платинум Фінанс” у кредитних історіях найчастіше виступає як перекупщик старих боргів від інших МФО та банків, наприклад “Альфа Банку”. Вчинений за його ініціативи виконавчий напис нотаріуса завжди містить порушення закону. Принаймні про це свідчить наш досвід.

Скасувати виконавчий напис нотаріуса можна з таких причин:

– недотримання нотаріусом формальної процедури: коли закінчилися строки, в межах яких можна вчиняти напис або кредитна угода укладена у такій формі, що не може стати підставою для стягнення в позасудовому порядку;

– існування спору про розмір боргу. Тут можуть бути різні ситуації: коли так званий боржник взагалі не брав кредит або давно його повернув; коли розмір відсотків, штрафів дуже завищений; або кредитор не має належного підтвердження, що утворилася поточна заборгованість.

Першим кроком боржника після того, як він дізнався про виконавчий напис є підготовка позову до суду. Називатися він буде: “про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню”. Оформити позовну заяву потрібно відповідно до правил, які зазначені у статті 175 ЦПК України. Тільки переконайтесь, що відкрили останню версію закону. Для більшої надійності – краще звернутися за правовою допомогою до адвоката. Він допоможе скасувати виконавчий напис та відшкодувати витрати, понесені у зв’язку із судовим розглядом.

Як виграти суд у колектора “Платинум Фінанс”?