Як виграти суд у колектора “ІНСТАФІНАНС”?

Примусово стягнути заборгованість за кредитом колектор може лише після того, як отримав виконавчий документ. У кредитних спорах це може бути:
● рішення суду, яке вступило в законну силу;
● виконавчий напис нотаріуса.

Подальше скасування одного з цих виконавчих документів, не позбавляє кредитора права отримати другий. Тобто, якщо скасовано виконавчий напис, то кредитор може звернутися до суду, щоб отримати рішення суду про стягнення боргу.

Більшою популярністю в роботі колектора “ІНСТАФІНАНС”, користується виконавчий напис: він вчиняється нотаріусом за заявою кредитора, боржника ж про це ніхто не повідомляє, тому завадити він не може. Щоб відмінити дію виконавчого напису, боржник має звернутися до суду з позовною заявою і надати докази того, що виконавчий напис вчинено з порушенням закону.

Які це можуть бути порушення:

● неналежна форма кредитної угоди. Не можна вчиняти виконавчий напис на нотаріально не завіреному договорі;
● напис вчинено після спливу 3 років з моменту закінчення терміну дії договору;
● між кредитором та боржником існує спір про розмір заборгованості.

Якщо існує хоча б одна з вищезазначених підстав, то Ви маєте великі шанси виграти суд з колектором “ІНСТАФІНАНС”. Враховуючи, що ця фінансова установа надає кредити в тому числі онлайн – то звичайно не може йти мова про те, що такі договори ще й нотаріально завіряються. Поширеною помилкою боржників є ігнорування можливості судового оскарження. Адже відміна виконавчого напису означатиме, що Вам не потрібно платити зайвого, або й взагалі нічого не потрібно платити. Щоб отримати більш детальну інформацію, скористайтесь консультацією адвоката із кредитних спорів юридичної компанії “BEST”!

Як виграти суд у колектора “ІНСТАФІНАНС”?