Як виграти суд у колектора “ФАКТОРІНГС”?

Борг по кредиту – це самостійний предмет договору, а отже його можна купити чи продати. Така можливість стає у пригоді банкам чи іншим фінансовим установам на стадії ліквідації. Самостійно врегульовувати заборгованість вони вже не можуть, а от доручити цю справу іншій компанії, що має відповідну ліцензію – можна. Однією із таких компаній є ТОВ “ФАКТОРІНГС”. Для стягнення боргу, навіть самого безнадійного, навіть коли вже відбулися всі можливі суди, вони вчиняють виконавчий напис нотаріуса. Незаконний виконавчий напис! Але доводити цю незаконність потрібно в кожному окремому випадку, інакше: виконавче провадження – арешт рахунків – примусове списання коштів.

Як припинити примусове стягнення на користь колектора ТОВ “Факторінгс”?

1. Подати в суд позов. Називатися він буде “про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню”.

2. Просити суд витребувати від колектора докази, що договір було укладено. Цим доказом власне і буде оригінал кредитної угоди.
Часто трапляється, що колектор не може подати такі докази, бо їх не існує, а якщо і є оригінал договору – він нотаріально не посвідчений. Це означає, що нотаріус не мав право вчиняти на ньому виконавчий напис.

3. Рішення суду про скасування виконавчого напису є підставою, щоб закрити виконавче провадження та повернути списані кошти. Але цей процес не автоматичний. Боржник має звернутися до виконавця, який відкрив справу із відповідними заявами.

Справи про скасування виконавчих написів нотаріуса досить однотипні. Але лише на перший погляд. Рішення про те, яку підставу взяти за основу для скасування конкретного виконавчого напису можна приймати лише після аналізу всіх документів. Найякісніше це зробить адвокат із кредитних спорів. Для запису на консультацію, скористайтесь формою, що розташована нижче.

Як виграти суд у колектора “ФАКТОРІНГС”?