Як виграти суд у колектора “Файна Готівка”?

Стати боржником колектора у виконавчому провадженні та нічого про це не знати дуже просто. Як правило, позичальник дізнається про це або з додатку “Дія” або коли з зарплатного рахунку списують кошти. Що робити, якщо Ви стали боржником колектора “Файна готівка”?

1. З’ясувати, що стало підставою для відкриття виконавчого провадження – найчастіше це виконавчий напис нотаріуса.
2. Подати позов до суду, щоб визнати такий виконавчий напис незаконним.
3. В суді просити витребувати оригінал кредитної угоди та документ, яким колектор підтверджує розмір боргу. У колекторів є “звичка” безпідставно перетворювати кредит із суми 4 000 грн в суму 24 000 грн, як приклад.
4. Важливо зупинити виконавче провадження, щоб з Вас не стягували кошти, поки триватиме оскарження виконавчого напису. Для цього подайте заяву про забезпечення позову шляхом заборони виконавцю вчиняти будь-які дії.
5. Підставою для скасування виконавчого напису може бути: існування спору про розмір боргу, закінчення строків давності вчинення виконавчого напису або вчинення його на нотаріально не посвідченому договорі.
6. Після того, як отримаєте рішення суду на свою користь – потрібно написати заяву до виконавця про закриття виконавчого провадження і повернення безпідставно стягнутих з Вас коштів.

Може статися так, що Ви взагалі не брали кредит у ТОВ “Файна готівка”, але все одно отримали від них виконавчий напис. Річ у тім, що цей колектор не стільки сам видає позики, скільки скуповує їх у інших МФО. Тому така ситуація досить поширена.

Якщо у Вас залишилися питання про те, як виграти суд в колектора, або потрібна допомога з підготовкою документів до суду – звертайтесь до адвоката юридичної компанії “BEST”. Ми спеціалізуємося саме на спорах з проблемної заборгованості по кредитах!

Як виграти суд у колектора “Файна Готівка”?