Як виграти суд у колектора “ЕЛІТ ФІНАНС”?

Щоб отримати в кредит умовно 3 000 грн, Вам достатньо мати паспорт і банківську картку. З дому при цьому виходити не обов’язково. Але за місяць користування коштами доведеться сплатити 2 000 грн відсотків. Не можете сплатити? Не хвилюйтесь! ТОВ “Еліт Фінанс” готовий продовжити термін повернення тіла кредита, сплачуйте тільки відсотки, а кредит ще місяць можете не повертати. І так безмежну кількість разів. Тільки на таких пролонгаціях позичальник може переплатити в 10 разів, у порівнянні з сумою, яку взяв у кредит. Дуже “вигідно”.

Коли настає той момент, що з боржника вже неможливо отримати кошти, ТОВ “Еліт Фінанс” звертається до нотаріуса. Той вчиняє виконавчий напис, на підставі якого може бути відкрите виконавче провадження. Що робити боржнику? Якнайшвидше подавати позовну заяву до суду, щоб скасувати дію цього напису.

Підставою може бути:

● порушення нотаріусом формальних вимог до вчинення цієї нотаріальної дії (минуло 3 роки з моменту, коли виникла заборгованість, напис вчинено на нотаріально не завіреному договорі);
● відсутність належного підтвердження безспірності розміру боргу;
● існування між боржником та кредитором спору про право.

Як показує наша практика, при вчинені виконавчих написів на кредитних договорах як мінімум одна з цих підстав для скасування завжди є. Чи може колектор стягнути борг в судовому порядку, якщо виконавчий напис буде скасовано? Так, у нього є право звернутися до суду, але з допомогою адвоката, що спеціалізується на кредитних спорах, боржник і тут може виграти: зменшити борг до розміру тіла кредиту, або взагалі його оспорити. Щоб отримати детальну консультацію – скористайтесь формою, що розміщена нижче!

Як виграти суд у колектора “ЕЛІТ ФІНАНС”?