Як виграти суд у колектора “ДОРІ ФІНАНС”?

Фінансова установа, в якої немає ліцензії для надання фінансових послуг – не має права врегульовувати проблемну заборгованість. Іншими словами, не може вчиняти виконавчий напис нотаріуса, або самостійно звертатися до суду. Як варіант, може уступити право вимоги повернути борг за договором факторингу іншій фінансовій установі, яка ліцензію має.

Колектор “ДОРІ ФІНАНС” не має чинної ліцензії від НБУ, але якщо є виконавчий напис на їх користь, то він буде достатнім для приватного виконавця, щоб відкрити провадження. Єдиним варіантом для боржника в такій ситуації є – відмінити дію виконавчого напису в судовому порядку.

Підставою може стати власне те, що колектор “ДОРІ ФІНАНС” не має права самостійно врегулювати заборгованість. Іншими підставами можуть бути:

– порушення нотаріусом процедури: вчинив напис на нотаріально не посвідченому договорі або тоді, коли закінчився строк, в межах якого можна це зробити;
– відсутність підтвердження безспірності боргу: немає виписок з особового рахунку боржника, а є, наприклад, якісь довідки, розрахунки складені працівниками кредитора в односторонньому порядку;
– спір про розмір боргу: коли людина взагалі не брала кредит, який з неї намагаються стягнути; або коли до суми боргу включено незаконні відсотки, комісії й додаткові платежі.

Рекомендуємо посилатися на всі ці підстави у сукупності. Щоб збільшити й так високі шанси на перемогу. Залишилися питання? Скористайтесь правовою допомогою адвоката нашої компанії!

Як виграти суд у колектора “ДОРІ ФІНАНС”?