Як виграти суд у колектора “ДІНЕРО” ?

Виконавчі написи нотаріусів, за якими колектори переважно й стягують заборгованість за кредитом – незаконні!
По-перше, виконавчий напис можна вчиняти лише щодо безспірного розміру боргу. Коли ж ми маємо справу з онлайн мікрокредитами, такі як видає фінансова компанія “Дінеро”, то до кінцевого рахунку на оплату часто включаються незаконні підвищенні відсотки, нараховані після закінчення терміну кредитування, або комісії за надання додаткових послуг.

По-друге, серед переліку документів на яких може бути вчинено виконавчий напис немає договору, що укладений в простій письмовій чи електронній формі. Договір має бути нотаріально посвідчений. Але ж ми розуміємо, що ніхто не посвідчує в нотаріуса договори, які укладені за 15 хв на сайті МФО з моментальним перерахуванням коштів на картку.

Тому, якщо Ви дізналися, що колектор вчинив виконавчий напис нотаріуса і звернувся до приватного виконавця – потрібно терміново подавати позов до суду. Це єдиний варіант як позбутися необхідності платити по виставленому рахунку. Разом із позовом, рекомендуємо підготувати заяву про зупинення стягнення за виконавчим документом. А після того, як суд скасує виконавчий напис – підготуйте заяву до приватного виконавця з вимогою закрити розпочате провадження.

Отже, навіть якщо виконавчий напис нотаріуса було вчинено з явним порушенням процедури і без належних підстав – його дію можна скасувати лише через суд. Ніякі скарги в НБУ, поліцію чи Мін’юст не допоможуть. Підготувати та подати усі необхідні документи Вам допоможе адвокат із кредитних спорів. Запис на консультацію за номером: 0 800 75 72 07

Як виграти суд у колектора “ДІНЕРО” ?