Як виграти суд у колектора “Дебт Коллекшн”?

Перевірте самостійно свої шанси скасувати виконавчий напис нотаріуса, вчинений за зверненням колектора “Дебт Коллекшн”. Для цього потрібно проаналізувати його по таких пунктах:

1. Кредитний договір, на якому нотаріус вчинив виконавчий напис, був нотаріально посвідчений ще тоді коли Ви його укладали.

2. З моменту закінчення дії договору або з моменту, коли настало перше прострочення ще не минуло 3 роки. Це строк давності, в межах якого нотаріус має право вчинити виконавчий напис для стягнення боргу.

3. За загальним правилом, виконавчий напис вчиняється без повідомлення та виклику боржника. Тому боржник може нічого про це не знати. Але якщо кредит надавався під заставу, то перш ніж вчинити виконавчий напис, нотаріус має перевірити один момент: чи направляв кредитор письмове повідомлення-вимогу до боржника не раніше ніж за місяць перед тим, як звернутися до нотаріуса.

4. Кредитор надав нотаріусу належне підтвердження розміру боргу. Факт того, що боржник отримав кошти може бути підтверджений меморіальним ордером, а подальше прострочення – виписками з особового рахунку боржника. Самостійно надруковані та підписані кредитором таблиці або довідки не є належними, щоб підтвердити розмір боргу.

5. Між боржником та кредитором немає спору про право.

Якщо хоча б один з цих пунктів не дотримано відносно вашого кредитного договору, на якому вчинено виконавчий напис – подавайте позовну заяву до суду. В заяві попросіть визнати виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню. Шанс виграти суд з “Дебт Коллекшн” є у 99, 9% випадків. Потрібна консультація?

Як виграти суд у колектора “Дебт Коллекшн”?