Як виграти суд у колектора “Дакорд Фінанс”?

Позбавитись від необхідності платити заборгованість та ще й повернути судові витрати – ціль багатьох боржників. Та чи реально це зробити, коли маєте справу з колектором ТОВ “Дакорд Фінанс”? Так. Тому що ця фінансова установа переважно стягує борги не через рішення суду, а через виконавчий напис нотаріуса. Боржнику потрібно скасувати дію цього напису як тільки про нього стало відомо. Наша практика показує, що це можливо у більшості випадків, оскільки виконавчий напис нотаріуса має вчинятися відповідно до особливої процедури, яка часто порушується нотаріусами або колектором.

Отже, боржник має довести у суді наявність хоча б одного із таких порушень:

● виконавчий напис вчинено на договорі укладеному у простій письмовій формі без нотаріального засвідчення;
● порушено формальну процедуру підтвердження безспірності заборгованості. Колектор мав би надати нотаріусу підтвердження, що надсилав письмову вимогу до боржника і підтвердити розмір боргу документами, що оформлені відповідно до бухгалтерських правил;
● існування спору про право: наприклад, так званий боржник міг взагалі не отримувати кредит від ТОВ “Дакорд Фінанс”.

Перед початком розгляду справи, боржнику потрібно подати до суду кілька клопотань:

● про забезпечення позову, щоб перешкодити виконавцю далі списувати кошти з рахунків або реалізовувати майно;
● про витребування оригіналів документів: кредитного договору та доказів, що боржник отримав кошти і здійснив прострочення.

Як правило представник колектора не приходить у судове засідання та оригіналів документів не надає, а отже у боржника є високі шанси на перемогу у суді. Щоб врахувати усі підводні камені, все ж рекомендуємо звернутися за юридичною допомогою до адвоката із кредитних спорів!

Як виграти суд у колектора “Дакорд Фінанс”?