Як виграти суд у колектора “Брайт ІНВЕСТМЕНТ”?

Наразі компанія не надає кошти у позику, але продовжує стягувати вже видані кредити через виконавчі написи нотаріусів. Для врегулювання заборгованості Ваш кредит можуть продати іншій фінансовій установі, яка має ліцензію на надання факторингових послуг. А може статись навпаки, що Ваш кредитодавець продасть право вимагати повернення боргу колектору “БРАЙТ ІНВЕСТМЕНТ”.

Якщо по кредитному договору є заборгованість і колектор вчинив для її стягнення виконавчий напис нотаріуса – боржник дізнається про це останнім. Але навіть якщо вже розпочато виконавче провадження, ще не пізно все зупинити. Для цього потрібно подати позов до суду, а разом з ним заяву про зупинення виконавчого провадження на період розгляду справи в суді. Ключ до того, як виграти суд у колектора знаходиться в самому договорі, на якому було вчинено виконавчий напис.

Але в боржника, як правило, його немає. Тому додатково потрібно просити суд витребувати докази від колектора: оригінал договору та документи, якими він підтверджує видачу коштів та розмір боргу, що утворився. У всякому разі, можна посилатися на те, що серед переліку документів, на яких може бути вчинено виконавчий напис немає кредитного договору вчиненого у простій письмовій формі без нотаріального посвідчення. Якийсь час така норма існувала, але її було визнано незаконною ще у 2017 році.

Людині без юридичної освіти важко розібратися в усіх тонкощах нормативно-правових актів, які написані складною мовою. Крім того, у позовній заяві потрібно посилатися на свіжу судову практику зі схожих справ. Тому, використовуйте наші рекомендації для загального ознайомлення, а для детальної консультації скористайтесь формою, що розміщена нижче. Консультує адвокат, котрий займається кредитними спорами клієнтів з усієї України!

Як виграти суд у колектора “Брайт ІНВЕСТМЕНТ”?