Як виграти суд у Фінансової компанії управління активами?

Більшість колекторських компаній не одразу позиваються до боржників у судовому порядку. Спочатку використовують тиск через смс-повідомлення, листи щастя, дзвінки родичам. Та й законом їм надано альтернативний варіант для стягнення боргу – це виконавчий напис нотаріуса. Ось тут і починається найцікавіше.

Нотаріуси часто допускають порушення вимог вчинення цієї нотаріальної дії: виконавчі написи вчиняються після спливу строків, без підтвердження безспірності вимог або на нотаріально не засвідченій угоді. На що розраховує колектор? На страх і невпевненість боржника, бо не всі вони готові звертатися по кваліфіковану юридичну допомогу.

Порушення нотаріусом формальних вимог щодо вчинення виконавчого напису – достатня підстава аби визнати його таким, що не підлягає виконанню. Як це зробити? В судовому порядку. Розглянемо на прикладі з нашої практики.

Клієнтка отримала повідомлення від Приват Банку про те, що її рахунки заблоковані, в тому числі той, куди приходили соцвиплати. Причина – виконавче провадження, ініційоване ТОВ “Фінансова компанія управління активами”.

Ця компанія відома тим, що скуповує проблемну заборгованість, накручує шалені відсотки та стягує їх через виконавчі написи. Ми підготували для клієнтки позов до суду про скасування виконавчого напису на тій підставі, що нотаріусом не було перевірено факт наявності чи відсутності спору щодо боргу. Представник від колектора до суду не з’явився, ніяких письмових доказів на свій захист не надав. Як наслідок – клієнтка отримала позитивне для себе рішення, яке стало підставою для зняття арешту з її рахунків.

Щоб отримати консультацію адвоката з кредитних спорів по Вашій справі, зателефонуйте нам!

Як виграти суд у Фінансової компанії управління активами?