Як виграти суд у Фін Форс?

Фінансові компанії, які купують проблемні борги, не поспішають стягнути їх через суд! Для них це затратно по судовим витратам і по часу. Крім того, така заборгованість не завжди належним чином підтверджена, тому ризики програти суд завжди є не тільки у боржника, а й у кредитора. До того ж існує інший шлях: виконавчий напис нотаріуса. З ним одразу можна йти до виконавчої служби. Саме за такою схемою діє компанія-колектор Фін Форс.
Для того, щоб не допустити примусове стягнення боргу через приватного виконавця, боржнику варто зупинити дію виконавчого напису нотаріуса. Для цього потрібно отримати відповідне рішення суду.

Як це зробити?
1. Правильно написати позовну заяву. Відповідачем по справі потрібно вказувати не нотаріуса, а кредитора. Нотаріус та виконавець – треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.
2. Поки справа буде розглядатися в суді може минути декілька місяців. Це в кращому випадку. Тому, важливо перекрити можливість для виконавця продовжувати виконувати рішення про стягнення заборгованості. Для цього, разом із позовною заявою слід подавати заяву про забезпечення позову.
3. Якщо виконавче провадження відкрив приватний виконавець не в межах свого округу, то одночасно із позовом про скасування виконавчого напису нотаріуса, варто подати адміністративний позов на дії приватного виконавця. Метою позову буде – скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження.
4. Отримати примірник рішення суду на свою користь і звернутися до виконавця з заявою про закриття виконавчого провадження, зняття арешту з рахунків, майна та інших обмежень, якщо такі були застосовані.
5. Якщо суд відмовить у скасуванні виконавчого напису нотаріуса, у позивача є 30 днів, щоб оскаржити це рішення в апеляції.

Так коротко виглядає загальна інструкція про те, як виграти суд у ТОВ “Фін Форс”. Для аналізу саме вашої ситуації, записуйтесь, будь ласка, на консультацію до адвоката з кредитних спорів.

Як виграти суд у Фін Форс?