Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Золотих Олександра Олександровича?

Процедура вчинення виконавчого напису виглядає приблизно так: колектор купує борг від банку або іншого МФО – звертається до нотаріуса – отримує в той же день напис – на наступний день може звертатися до приватного виконавця – ще через 2 дні з ваших рахунків списують частину коштів. Звичайно, кожна ситуація має свої особливості, але в загальному все виглядає саме так. Але вся ця процедура незаконна!

Нотаріус Золотих Олександр Олександрович не може правомірно вчинити виконавчий напис, якщо оригінал договору ще під час його укладення не був нотаріально завірений. Крім того, має бути підтвердження безспірності розміру боргу. Для цього не підійдуть будь-які документи. Це має бути виписка з рахунка боржника з відміткою стягувача, що настала заборгованість. Ніякі довідки чи листи від банку розмір заборгованості не підтверджують.

Відмінити виконавчий напис можна з таких підстав:

– нотаріус порушив процедуру вчинення нотаріальної дії;
– є спір між кредитором та позичальником про розмір боргу.

Важливо мати на увазі, що аби відмінити виконавчий напис нотаріуса Золотих Олександра Олександровича, потрібно позиватися не до нього, а до особи, за заявою якої він вчинив напис. Щоб отримати більш детальну консультацію – зателефонуйте нам. Консультацію надає адвокат з кредитних спорів!

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Золотих Олександра Олександровича?