Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Сазонової Олени Миколаївни?

Виконавчий напис – виконавче провадження – блокування рахунків – автоматичне списання коштів. Весь цей ланцюжок подій може вміститися у два дні! До того ж позичальник про все дізнається як раз на останньому етапі. Але навіть якщо виконавчий напис, який вчинила нотаріус Сазонова Олена Миколаївна, вже знаходиться на виконанні – боржник має право його скасувати. Для цього потрібно звертатися до суду.

Коротка інструкція для позичальника про те, як не платити за виконавчим написом нотаріуса:

1. Як тільки Ви дізналися про існування виконавчого напису – готуйте документи до суду. Разом із позовною заявою, подайте заяву про зупинення виконавчих дій, щоб виконавець не зміг накласти арешт на рахунки, а якщо вже встиг це зробити – щоб не зміг списувати кошти.

2. Для обґрунтування позову, посилайтесь на те, що кредитний договір на якому вчинено виконавчий напис не був нотаріально посвідчений в момент укладення. Паралельно з цим, доводьте, що існує спір про розмір боргу. Обов’язково використовуйте свіжу судову практику.

3. Позивач може не приходити в судове засідання. В такому разі треба подати заяву про розгляд справи без вашої участі. Але переконайтесь, що дотримали всіх процесуальних вимог до оформлення документів.

Скасування виконавчого напису – це етап, який не можна пропускати. Адже, коли приватний виконавець доведе свою справу до кінця, розмір боргу збільшиться ще на мінімум як 10%.

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Сазонової Олени Миколаївни?