Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Разумової Ольги Іванівни?

Скасувати виконавчий напис можна тільки через суд. Боржник має високі шанси на перемогу. Але як правильно підготувати усі документи? Давайте по черзі:

1. Кожна позовна заява повинна відповідати певним вимогам за формою та за змістом. Ці вимоги можна знайти у статті 175 ЦПК України.

2. Всі законодавчі акти потрібно читати лише з офіційних джерел і обов’язково дивитися в реквізитах чи чинна та редакція, яку Ви відкрили. Наприклад, офіційним джерелом є сайт ВРУ.

3. За подання позову потрібно сплатити судовий збір, інакше Вашу заяву не приймуть. В тексті позову обов’язково потрібно просити стягнути судовий збір з відповідача. Це означає, що коли Ви переможете, то кредитор буде зобов’язаний повернути Вам цю сплачену суму.

4. Потрібно подбати про те, що приватний виконавець не наклав арешт на Ваші рахунки та майно. Для цього потрібно подати клопотання про забезпечення позову. Тут є важливий момент: якщо Ви дізналися про все вже тоді, коли арешт був накладений, то таке клопотання хоча б заблокує всі подальші дії виконавця. А арешт можна буде зняти після того, як отримаєте рішення на свою користь.

5. Підставою для скасування виконавчого напису, який вчинила нотаріус Разумова Ольга Іванівна можна вказувати або порушення процедури вчинення цієї нотаріальної дії, або існування спору між позичальником та кредитором.

Ми дали Вам загальні рекомендації про те, на що звернути увагу під час підготовки документів до суду. Але на кожному етапі у Вас можуть виникнути додаткові питання. Найкращим варіантом є доручити контроль за усіма процесуальними моментами – професіоналу. Щоб отримати консультацію адвоката – зателефонуйте нам!

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Разумової Ольги Іванівни?