Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Незнайко Наталії Миколаївни?

Виконавчий напис може бути правомірним лише тоді, коли здійснений на нотаріально посвідченому договорі. Але ніхто ж не посвідчує додатково в нотаріуса кредитні угоди! Для того, щоб підтвердити, що між сторонами існують договірні відносини достатньо договору у простій письмовій формі. А якщо виникне спір, то вирішувати його потрібно в суді.

Зважаючи на вищесказане, виконавчі написи, які вчиняє Незнайко Наталія Миколаївна на кредитних угодах у 99% випадків будуть незаконні. Але щоб відмінити їхню дію, потрібно щодо кожного окремого напису подавати позов до суду. Важливий момент: позов подаємо не до нотаріуса, а до колектора, який через приватного виконавця хоче отримати від вас гроші.

Підставою для скасування напису може бути:

● його вчинення на нотаріально не посвідченому договорі;
● спір про розмір роргу;
● закінчення строків, в межах яких може вчинятися напис.

Вчиняючи такі незаконні написи, колектори роблять ставку на бездіяльність позичальників. Логіка така: останні злякаються виконавчого провадження, і для розблокування рахунків та зняття арешту з майна – погасять борг. Але суми, які нараховує колектор часто завищені. Крім того, боржнику доведеться ще оплатити виконавчий збір. Для того, щоб оплатити борги, позичальники часто беруть нові кредити. І з цього кола не буде виходу. Тому й важливо оскаржувати виконавчі написи, вчинені на кредитних угодах!

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Незнайко Наталії Миколаївни?