Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Незнайка Євгена Вікторовича?

Виконавче провадження по кредиту є, а рішення суду про стягнення боргу немає. Як таке може бути? Дуже просто: кредитор отримав виконавчий напис у нотаріуса. Отримав незаконно. Але, щоб в цьому переконатися, потрібно зробити запит до приватного виконавця, який веде Вашу справу. В запиті попросіть надати копію матеріалів виконавчого провадження. Якщо підставою його відкриття став виконавчий напис, який вчинив Незнайко Євген Віктрович – починайте готувати документи до суду: позов та заяву про забезпечення позову. Але врахуйте одну важливу деталь: висувати претензії потрібно не до нотаріуса, а до кредитора.

Крім позову та заяви про забезпечення позову, можуть знадобитися ще й різного роду клопотання.

Що може стати причиною скасування виконавчого напису нотаріуса Незнайка Євгена Вікторовича?

1. Строки. Якщо він вчинив напис на договорі, строк якого закінчився понад три роки тому.
2. Форма договору. Коли виконавчий напис вчинено на нотаріально не завіреному договорі – це грубе порушення.
3. Спір між боржником та кредитором. Цей спір може стосуватися розміру боргу або самого факту отримання кредиту. Цей пункт може бути актуальний, коли на Ваше ім’я взяли кредит шахраї.

Отже, скасувати виконавчий напис можливо. Якщо Вам потрібно більше інформації про те, як це зробити у Вашому випадку – записуйтесь до нас на консультацію. Наші адвокати розберуть на складові Вашу ситуацію, складуть план дій та підготують всі потрібні заяви, клопотання та запити!

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Незнайка Євгена Вікторовича?