Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Личука Тараса Володимировича?

Виконавчий напис – це нотаріальна дія, що по суті є підтвердженням від нотаріуса про те, що існує безспірна заборгованість. Перед тим, як вчинити такий напис, нотаріус Личук Тарас Володимирович повинен перевірити чи можна це зробити на підставі тих документів, які подає колектор. Тому що, в разі недотримання процедури – виконавчий напис ймовірно буде скасований у суді.

Шанси виграти суд для боржників по кредитним договорам – високі. Адже, виконавчий напис на кредитному договорі законний лише, коли такий договір нотаріально посвідчений. Крім цього, коли мова йде про кредит під заставу – додатково має бути подано нотаріусу підтвердження, що колектор надсилав боржнику письмове повідомлення про те, що в разі невиконання договору, він звернеться до нотаріуса. На підтвердження безспірного розміру боргу, колектор має надати нотаріусу виписки з особового рахунку боржника, оформлені відповідно до бухгалтерських правил.

Порушення хоча б однієї із вищезазначених вимог може призвести до того, що виконавчий напис буде скасовано. Але цей процес не автоматичний. Боржник повинен ініціювати судовий процес з цього приводу. Відповідати по справі буде колектор, не нотаріус. Але потрібно подати клопотання до суду для витребування від нотаріуса документів, на підставі яких він прийняв рішення вчинити виконавчий напис.

Як правило, нотаріус Личук Тарас Володимирович ігнорує судові повістки про виклик до суду для давання свідчень і ніяких документів не надає. Пояснити це можна тим, що він і так знає про допущені порушення, бо вчиняв їх неодноразово. За це, влітку 2021 року його ліцензію на право зайняття нотаріальною діяльністю було анульовано. Проте, кожен вчинений ним до анулювання ліцензії виконавчий напис, буде й надалі підставою для існування виконавчого провадження щодо Вас. Доводити його незаконність потрібно в суді!

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Личука Тараса Володимировича?